Moja Oferta

Grafika reklamowa jest obecnie bardzo obszernym pojęciem grupującym wiele różnych form kreacji wizualnej. Jeszcze w latach 90 i na początku millenium osoba zajmująca się grafiką mogła skupić się tylko na projektach robionych na potrzeby druku. Internet wtedy raczkował a bardziej zaawansowana obróbka i montaż materiałów filmowych był zarezerwowany tylko dla dużych producentów. Obecnie osoba zajmująca się grafiką reklamową musi sprawnie poruszać się w zagadnieniach dotyczących przygotowania mater­iałów na potrzeby szeroko pojętej poligrafii, internetu czy też produkcji video. W dzisiejszych czasach osoba przygotowująca materiały reklamowe powinna nie tylko odróżniać przestrzenie barwne i rozdzielczości charakterystyczne dla poszczególnych mediów ale także powinna mieć choćby podsta­wową wiedzę z zakresu kodowania stron www, przygotowania plików wektorowych pod wymagania ploterów czy maszyn haftujących albo kodowania, konwersji i montażu plików wideo. Do tego dochodzą kwestie czysto techniczne jak obsługa plików graficznych i rzecz oczywiście najważniejsza - umiejętności (których można się nauczyć) i zdolności (bo trzeba się z tym urodzić) graficzne. Współczesna grafika reklamowa to powiązanie sztuki i rzemiosła. Specjalizacja w jednej dziedzinie jest oczywiście rzeczą dobrą jednak szeroka orientacja w tematyce grafiki komputerowej pozwala skrócić proces produkcji i ograniczyć ilość etapów pośrednich co w co w efekcie pozwoli zaoferować klientowi korzyst­niejszą cenę. I to właśnie od 20 lat staram się robić – oferować klientom najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Strony www

Ciekawa domena, szybki, stabilny serwer, atrakcyjna i zoptymalizowana pod wyszukiwarki strona www - to wszystko czego potrzebujesz aby Twoja firma zaistniała w sieci.

Powiedzieć, że każda firma powinna mieć swoje miejsce w sieci, to jakby nic nie powiedzieć. W dzisiejszych czasach jest to sprawa oczywista. Własna strona www buduje wizerunek firmy nie tylko w sieci ale w rzeczywistości. Prosta, czytelna domena umieszczona na szyldach banerach samochodach czy materiałach reklamowych łatwo wpadnie w oko i zapadnie w pamięć potencjalnym klientom. Strona www to także najprostszy sposób przedstawienia swojej oferty sprzedażowej lub usługowej.

Zapytaj o Twoją firmową stronę www

tel. 887 605 948 studio@metodo.pl

Poligrafia

Dobrze zaprojektowane, tanio i szybko wydrukowane produkty poligra­ficzne (wizytówki, ulotki, foldery, teczki, itp.) pomogą Ci efektywnie dotrzeć do potencjalnych klientów.

Niezależnie od tego czy potrzebują państwo prostej wizytówki, ulotki, teczki, plakatu czy katalogu reklamowego oferujemy kompleksową obsługę poligraficzna. Zajmujemy się całym procesem produkcyjnym od projektu poprzez skład, przygo­towalnię po­li­gra­ficzną aż po dostawę gotowego produktu do Państwa firmy. Mimo niepodważalnej ekspansji Internetu, materiały drukowane są wciąż popularnym środkiem prze­kazu i niez­będnymi elementami składającymi się na profesjonalną kreację wizerunku firmy.

Zapytaj o produkty drukowane dla Twojej działalności

tel. 887 605 948 studio@metodo.pl

Duży format

Bądź widoczny. Pozwól swoim przyszłym klientom rozpoznać Twoją ofertę już z daleka. Przyciągnij ich wzrok reklamą w trochę większym formacie. Zwróć uwagę na swoją firmę.

Rozmiar ma znaczenie. Kiedy zachodzi konieczność zwrócenia uwagi potencjalnego klienta z większej odległości idealnie sprawdzają się wielkoformatowe formy druku takie jak banery, rollupy, billboardy czy też folie, którymi można okleić samochód lub witrynę sklepową. Prosty, czytelny przekaz. Patrz, to moja firma, to mój produkt, to moje usługi. Spójrz i zapamiętaj to mój adres www, to mój telefon. Tak właśnie działają wielkoformatowe formy przekazu reklamowego. Przykuwają uwagę klienta i zapadają w pamięć.

Zapytaj o produkty w dużym formacie

tel. 887 605 948 studio@metodo.pl

Idntyfikacja wizualna

Czyli wszystko to, co wyróżni twoją działalność spośród konkurencyjnych firm. Jak cię widzą, tak cię piszą. Spójny i profesjonalny wizerunek to podstawa promocji firmy.

Stworzymy dla państwa logotyp jednoznacznie identyfikujący w firmę i na jego podstawie pozostałe elementy identyfikacji wizualnej. Od tych najprostszych i najczęściej używanych takich jak wizytówki, listowniki, ulotki poprzez foldery, kalendarze, okleiny samochodowe aż po layout-y stron internetowych i inne grafiki do sieci. Wszystko w spójnej, jednolitej wizualnie formie graficznej. Warto zapamiętać, że dobrze zaprojektowane logo i pozostałe elementy identyfikacji wizualnej firmy to podstawa budowania jej wizerunku na rynku.

Zapytaj o logotyp dla Twojej firmy

tel. 887 605 948 studio@metodo.pl

Gadżety reklamowe

Te wszystkie małe rzeczy, które są z twoimi aktualnymi lub potencjalnymi klientami cały czas. Małe, funkcjonalne i przede wszystkim nie pozwalające zapomnieć o twojej firmie.

Twoje logo. Na długopisach, którymi posługują się Twoi kontrahenci. Na kalendarzach które wiszą w ich biurach. Na cukierkach którymi częstują podczas firmowego spotkania. Relacje z klientem to nie tylko negocjacje cenowe, omawianie projektów i finalizowanie umów. To także "to coś" nieuchwytnego co sprawia że możemy powiedzieć o kimś że go lubimy. Sympatia personalna nie jest najważ­niejszą kwestią z biznesie a jednak… Pozostawienie drobnego upo­min­ku z pewnością nie zaszkodzi relacjom z klientem.

Zapytaj o gadżety reklamowe

tel. 887 605 948 studio@metodo.pl

Filmy i animacje

Film promujący w internecie firmę, produkt lub usługę. A może przyciągająca uwagę animacja na telebimie w atrakcyjnym punkcie miasta. Światło. Kamera. Kręcimy.

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. A jeżeli do tego obrazu dołożymy ruch i dźwięk siła przekazu zostanie wzmocniona. Takie właśnie zadanie stawia się przed filmami promocyjno-reklamowymi. W czasach powszechnej do­stęp­ności do szybkiego internetu oraz możliwości publikowania filmów w serwisach spo­łecz­nościowych reklama filmowa nie jest związana z wykupywaniem drogiego czasu antenowego w stacjach telewizyjnych jest dostępna dla szerokiego grona firm chcących w ten sposób dotrzeć do swoich klientów.

Zapytaj o filmy i animacje

tel. 887 605 948 studio@metodo.pl